fbpx
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Search
Generic filters

MARKETPLACE AUSTRIA to wyjątkowa okazja dla nabywców żywności i napojów, aby spotkać się z dostawcami i producentami w Wiedniu oraz poznać smak Austrii !

Termin: 04 października 2023 r.

Miejsce: Wiedeń, Austria

Austriacka Federalna Izba Gospodarcza organizuje międzynarodowe wydarzenie B2B dla austriackich producentów żywności, detalistów i hurtowników.

Jest to fantastyczna okazja do pozyskania nowych produktów, spotkania dostawców i wymiany pomysłów z decydentami z całego świata.
Uczestnicy udadzą się do Wiednia na spotkania B2B z austriackimi producentami żywności i napojów, odwiedzą firmy, zwiedzą ich zakłady produkcyjne i wysłuchają wykładów informacyjnych na temat austriackiego przemysłu spożywczego.

Wydarzenie jest otwarte dla kupujących żywność i napoje oraz ekspertów z handlu detalicznego i hurtowego na całym świecie. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zarejestruj się już teraz! Dla tych, którzy nie mogą podróżować do Wiednia, oferujemy spotkania online.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

email: een@inkubator.kalisz.pl

tel: +48 576 700 155, +48 576 800 255

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.

Rozumiem