fbpx
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Search
Generic filters

Spotkania biznesowe

Chcesz poznać osobiście potencjalnych partnerów handlowych?

Uczestnictwo w spotkaniach kooperacyjnych lub brokerskich, organizowanych zazwyczaj przy dużych imprezach targowych to szansa, aby porozmawiać z potencjalnymi kontrahentami. Enterprise Europe Network oferuje przedsiębiorcom swoje wsparcie logistyczno-administracyjne podczas tego typu wydarzeń.

Giełdy kooperacyjne to ceniona forma poznania przyszłych partnerów handlowych oraz możliwość pozyskania nowych zleceń, klientów, dostawców czy szansa na transfer technologii. Są to umówione spotkania towarzyszące imprezom targowym czy konferencjom biznesowym. Stanowią okazję do zapoznania się z trendami obowiązującymi na danym rynku.

Biorąc udział w spotkaniach oszczędzasz czas i pieniądze, gdyż zadaniem naszych specjalistów jest:

  • opracować profil działalności Twojej firmy, który jest umieszczany w bazie uczestników,
  • sporządzić plan spotkań z interesującymi Cię partnerami i pomóc się do nich właściwie przygotować,
  • udzielić wsparcia podczas spotkań kooperacyjnych.

Misje gospodarcze to zagraniczne spotkania z odpowiednio dobranymi partnerami biznesowymi w ich naturalnym otoczeniu biznesowym i prawnym. Zazwyczaj odbywają się przy współpracy z przedstawicielami samorządów lokalnych czy instytucji otoczenia biznesowego.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem skontaktuj się z nami:

Enterprise Europe Network
tel. 62 764 50 16
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.

Rozumiem