fbpx
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Search
Generic filters

KIP po godzinach:
“Jestem dość, czyli jaka?”

Data dodania: 25 sierpień 2023
Aktualności

Zapraszamy serdecznie do udziału w fascynującej prelekcji pt.

“Jestem dość, czyli jaka?”

– niezwykłej podróży przez tematykę samoakceptacji i wystarczalności. To spotkanie, które otworzy przed nami drzwi do wnętrza mówcy i pozwoli zrozumieć, dlaczego bycie sobą jest wystarczające i piękne.

Prelegentką podczas tej wyjątkowej prelekcji będzie Magdalena Mikołajczyk, uznana autorka książki “jestem dość”.

20. września 2023 r. (środa)

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości ul. Częstochowska 25

17:00 – 18:30

Magdalena Mikołajczyk – twórczyni internetowa, artystka kabaretowa, autorka bloga matkojedyna.com oraz książki „jestem dość”. W swoich social mediach promuje życie bez presji i hołduje idei, że bycie sobą jest w porządku. Matka dwóch córek, żona jednego męża, opiekunka jednego psa. Wnikliwa obserwatorka codzienności, która słowami potrafi wydobywać emocje z siebie i z innych.

W trakcie tej niezwykłej prelekcji, mówczyni zabierze nas w podróż po własnych refleksjach i doświadczeniach. Opowie o swojej wyjątkowej historii, o drodze, którą przeszła, by osiągnąć moment, w którym dostrzegła napis “jestem dość”. Wszystkie porażki i trudności, z jakimi codziennie się zmagamy, staną się elementami wspólnej opowieści o ludzkich dążeniach i pokonywaniu przeszkód.

Podczas prelekcji dowiemy się, że niezależnie od naszych sukcesów czy porażek, jesteśmy ze sobą w tym wszystkim równi. Przemienne momenty radości, zwątpienia i triumfu, które autorka opisuje w swojej książce, przybliżą nam ludzkie doświadczenia w sposób ciepły, lekki i pełen empatii. Przywołując obrazy codziennych sytuacji, w których każdy z nas może się odnaleźć, mówczyni stworzy przyjazną atmosferę, w której będziemy mogli zrozumieć, że każdy krok w naszej podróży jest cenny i wartościowy.

Ta prelekcja to nie tylko opowieść, lecz także źródło inspiracji i motywacji. Warto wziąć udział, aby odkryć, że tak naprawdę, każdy z nas jest wystarczający – bez względu na to, jakie jesteśmy, jakie mamy sukcesy czy jakie porażki nas spotkały. Po tym wyjątkowym spotkaniu, opuszczając salę, każdy z nas będzie mógł poczuć, że jest właśnie taki, jaki powinien być – autentyczny, pełen wartości i wyjątkowy.

„niczym nie różnię się od ciebie. mam dokładnie te same przygody. powodzenia, kiedy upoluję promkę na ziemniaki w biedrze, i niepowodzenia, gdy wyskubię sobie z nerwów wszystkie skórki do krwi, choć mam hybrydę na paznokciach właśnie po to, żeby nie skubać.


przydarza mi się dokładnie to, co tobie. raz zaśpię i zrywam się jak poparzona, biegnąc gdzieś w czapce zupełnie niepasującej do outfitu, a raz wstanę jak skowronek i mam energię na umycie ośmiu okien. innym zaś razem biorę wolne od życia i przez brudne okna wyglądam lepszego jutra.


też się cieszę, jak małpa z gwoździa, gdy znajdę dwa złote w zimowej kurtce. też mam takie pośladki, że każde majtki tną mi tyłek na pół w poprzek. też mam u góry rozmiar 34, a na dole 44. albo odwrotnie. ja też wyglądam źle w tych ubraniach, w których manekin wygląda dobrze.


i choć czasem tęsknię za jakimś wielkim światem, który jest dla mnie przecież całkowicie nieosiągalny, to myślę: no ale przecież jesteśmy tacy sami.


jesteśmy dość”.

Nie przegap okazji, dołącz do nas na tej inspirującej podróży ku akceptacji siebie i odkryj piękno w byciu sobą.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy:

    Zapoznałem się z polityką prywatności* Więcej na temat przetwarzania danych osobowych

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji szkolenia, spotkania edukacyjnego lub innego wydarzenia przez Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości z siedzibą w miejscowości Kalisz (62-800) przy ulicy Częstochowskiej 25, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE*

    *wymagane

    Rozumiem