fbpx
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Search
Generic filters

Wybór ścieżki kariery zawodowej – konsultacje dla młodzieży, 3 września 2022r.

Data dodania: 11 sierpień 2022
Poradnik

Jesteś uczniem szkoły średniej i nie wiesz jeszcze, czym chcesz się zajmować zawodowo?

A może jesteś rodzicem, który martwi się o przyszłą pracę dla swojego dziecka?

Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości dba także o rozwój młodzieży! 

Ogłaszamy program indywidualnych konsultacji dla uczniów szkół średnich, którzy staną niebawem przed nie lada wyzwaniem: wyborem ścieżki kariery zawodowej.

Na podstawie uproszczonego badania osobowości oraz rozmowy indywidualnej uczestnicy otrzymają konkretne wskazówki, jaki rodzaj zawodów jest dla nich najbardziej odpowiedni oraz w jaki sposób przygotować się do rozwoju kompetencji z danego obszaru.

Konsultacje przeprowadzi pani Aneta Belczyk – absolwentka jednego z dwóch najlepszych uniwersytetów psychologicznych w Polsce (SWPS) i certyfikowany trener biznesu. W swojej codziennej pracy bada i rozwija kompetencje zawodowe, prowadzi także unikalne programy rekrutacyjne. 

Od wielu lat wnikliwie analizuje potrzeby przedsiębiorców, pomaga usprawniać procesy sprzedaży, doradza jak połączyć jakość pracy z krótkim czasem realizacji zamówień, a także jak wykorzystać potencjał pracowników.

Łączy analizę psychologiczną z przystępną formą przekazu informacji. Wiedza i techniki, które przekazuje, bazują na kilkunastoletniej praktyce i wymiernych sukcesach sprzedażowych.

Aneta Belczyk

Zgłoś się do nas – wystarczy zostawić podstawowe namiary kontaktowe i ustalić z nami dogodną godzinę konsultacji. 

Czas trwania każdej konsultacji to około 30 min, jej koszt to 99 zł (zamiast cennikowej kwoty 250 zł).

Pierwsze konsultacje odbędą się już 3.09.2022 roku (sobota) w siedzibie Inkubatora – ilość miejsc jest ograniczona, prowadzimy zapisy na konkretną godzinę konsultacji.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z treścią klauzuli informacyjnej* Więcej na temat przetwarzania danych osobowych

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących statutowych celów, w tym newslettera Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, kierowanej do mnie przez Fundację za pomocą środków komunikacji telefonicznej oraz elektronicznej w celu kontaktu bezpośredniego na podany przeze mnie powyżej e-mail, numer telefonu za pomocą elektronicznych urządzeń końcowych w tym wiadomości elektronicznej, rozmowy oraz wiadomości SMS lub MMS.

  *wymagane

  W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

  e-mail: marketing@inkubator.kalisz.pl

  tel. 62 764 12 42

  Rozumiem