Łączymy siły dla przedsiębiorczości w regionie
Fot. Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim
Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości oraz Miasto Ostrów Wielkopolski rozpoczynają strategiczną współpracę na rzecz lokalnego biznesu.
W dniu dzisiejszym podpisany został list intencyjny, który otwiera nowy rozdział w relacjach między samorządem a instytucjami otoczenia biznesu. Dokument sygnowali: Beata Klimek, Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, oraz Zuzanna Szczudlik, Prezes Zarządu Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.
To kluczowy krok w kierunku wzmacniania sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w regionie oraz budowania silnej, zintegrowanej gospodarki lokalnej.
Co planujemy w ramach partnerstwa?
-
🔵
Organizacja cyklicznych wydarzeń dla przedsiębiorców. -
🔵
Specjalistyczne działania doradcze i edukacyjne. -
🔵
Wspólne pozyskiwanie środków z funduszy krajowych i europejskich na projekty rozwojowe.
Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem będzie konferencja dla przedsiębiorców z Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej. Wydarzenie to stanie się platformą wymiany doświadczeń oraz budowania trwałych relacji biznesowych.
„Wierzymy, że synergia samorządu i instytucji wspierających biznes to fundament nowoczesnej i prężnie rozwijającej się gospodarki regionu.”


