fbpx
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Search
Generic filters

Od 1994 roku Targi Denkmal to najważniejsze spotkanie w Europie dla branży ochrony i zachowania zabytków. Odbywają się co dwa lata w Lipsku, pod patronatem UNESCO. Są skierowane do architektów, planistów, rzemieślników, przedstawicieli gmin i samorządów, restauratorów i konserwatorów, a także inwestorów prywatnych i instytucjonalnych oraz generalnych wykonawców.

Targi denkmal to najważniejsze spotkanie w Europie dla specjalistów i osób zainteresowanych ochroną i zachowaniem zabytków, w tym budowli, obiektów przemysłowych, ogrodów oraz zabytków kultury i sztuki. Obejmują także restaurację i rewitalizację miast. Są sprawdzoną platformą do nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych.

W ostatniej edycji międzynarodowej giełdy CONTACT udział wzięły przedsiębiorstwa i instytucje z takich krajów jak: Niemcy, Francja, Republika Czeska, Polska, Austria, Szwajcaria, Łotwa, Portugalia, Wielka Brytania oraz Grecja.

Udział w spotkaniach kooperacyjnych dla firm z Polski jest bezpłatny. Organizator zapewnia również tłumaczenia oraz wizyty na stoiskach wystawienniczych (dla uczestników, którzy zarejestrują swój udział w wyznaczonym terminie i z wyprzedzeniem zgłoszą takie zapotrzebowanie).

Spotkania biznesowe w formule 1:1 odbywają się hybrydowo tj. na miejscu (podczas targów w Lipsku) lub on-line za pośrednictwem systemu teleinformatycznego w dniu 08/11/2024 w godzinach 13:00 – 17:00.

REJESTRACJA: W celu zgłoszenia udziału w spotkaniach kooperacyjnych prosimy o uzupełnienie online formularza / profilu firmy, który znajduje się na stronie: https://contact-denkmal-2024.b2match.io/

Termin przesyłania zgłoszeń: 25.10.2024

KONTAKT:

Enterprise Europe Network
tel. 62 764 50 16
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl

Giełda Kooperacji CONTACT „denkmal” – Networking & Matchmaking organizowana jest przez Izbę Rzemieślniczą w Lipsku oraz Leipziger Messe we współpracy z Izbą Rzemieślniczą w Dreźnie.

Rozumiem