fbpx
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Search
Generic filters

Zapraszamy na szkolenie dotyczące ochrony własności intelektualnej w biznesie. Podczas spotkania omówimy podstawowe kwestie związane z patentami, znakami towarowymi, prawem autorskim i tajemnicą przedsiębiorstwa. 

Dołącz do naszego wykładu, aby poznać kluczowe aspekty ochrony własności intelektualnej, które są istotne dla sukcesu każdej firmy. Będzie to wartościowy czas poświęcony na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, które mogą pomóc w rozwijaniu Twojego  biznesu.

10 kwietnia 2024 r. (środa)

On-line

g. 10:00 – 11:45

Dowiesz się więcej o:

 • znakach towarowych i marce
 • wynalazkach i patentach
 • tajemnicy przedsiębiorstwa
 • wzorach przemysłowych

Cel szkolenia:

Naszym celem jest zwiększenie świadomości na ten ochrony własności intelektualnej firm  oraz zachęcenie do dalszego zgłębiania wiedzy lub skorzystania z pomocy specjalistów, np. rzeczników patentowych i prawników specjalizujących się w tej dziedzinie.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Enterprise Europe Network – międzynarodowej sieci organizacji wspierania mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Więcej o projekcie TUTAJ

Dla kogo

Udział w szkoleniu mogą wziąć przedsiębiorcy i pracownicy firm zlokalizowanych w województwie Wielkopolskim, mające status MŚP. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest przesłanie formularza zgłoszeniowego.

Prowadzący:

Szkolenie poprowadzi Tomasz Łyżwiński – konsultant ds. transferu technologii i specjalista z zakresu ochrony własności intelektualnej, posiadający wieloletnie doświadczenie we wspieraniu firm z branży morskiej, energetycznej, elektronicznej oraz start-upów.Na co dzień pracuje w ośrodku Enterprise Europe Network, działającym w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Tomasz Łyżwiński

Liczba miejsc ograniczona! Zarezerwuj swoje miejsce wysyłając formularz do dnia 9 kwietnia 2024 r.:

  Chcę otrzymywać informacje o wydarzeniach, szkoleniach, usługach i produktach Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości na podany przeze mnie adres e-mail

  Chcę otrzymywać informacje o wydarzeniach, szkoleniach, usługach i produktach Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości na podany przeze mnie numer telefonu

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.
  Podanie danych w formularzu rejestracyjnym jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do wzięcia udziału w wydarzeniu.
  Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne a zgody mogą być wycofane w każdej chwili, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgody możesz wycofać korzystając z linku anulowania subskrypcji w otrzymywanych wiadomościach, wysyłając takie żądanie na adres e-mail: marketing@inkubator.kalisz.pl albo osobiście w siedzibie Fundacji.

  Zapoznaj się z pełną informacją dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych LINK

  *wymagane

  Do zobaczenia!

  Rozumiem