fbpx
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Search
Generic filters

Ogłoszenie o Naborach na Stoiska Regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2024 Roku

Data dodania: 2 lipiec 2024
Poradnik

Informujemy, że ogłoszone zostały nabory na stoiska regionalne Województwa Wielkopolskiego na rok 2024. Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału oraz nadchodzących imprez targowych można znaleźć pod poniższymi linkami:

FHT Food & Hospitality Thailand
Termin: 21 – 24 sierpnia 2024 roku
Miejsce: Bangkok, Tajlandia

Realizacja stoiska marki Wielkopolska dla przedsiębiorców oraz instytucji bezpośrednio i pośrednio wspierających MŚP z obszarów inteligentnych specjalizacji „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów” oraz dodatkowo „Przemysł jutra”, „Rozwój oparty na ICT”, „Wnętrza przyszłości” i „Wyspecjalizowane procesy logistyczne” w ramach działalności zbieżnej z profilem wydarzenia.

Index Saudi Arabia
Termin: 17-19 września 2024 roku
Miejsce: Rijad, Arabia Saudyjska

Realizacja stoiska promocyjnego dla przedsiębiorców z obszaru inteligentnej specjalizacji „Wnętrza przyszłości” oraz „Rozwój oparty na ICT” i „Przemysł jutra” w ramach działalności zbieżnej z profilem wydarzenia.

WETEX & Dubai Solar Show 2024
Termin: 1 – 3 października 2024 roku
Miejsce: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Realizacja stoiska inwestycyjnego dla przedsiębiorców oraz instytucji bezpośrednio i pośrednio wspierających MŚP z obszaru technologii nisko i zero emisyjnych, w tym wodorowych.

Działanie realizowane w ramach projektu „Wielkopolska 2050 – budowa marek i internacjonalizacja wielkopolskiej gospodarki na rzecz wzrostu jej konkurencyjności w obliczu wyzwań klimatycznych”. Projekt Wielkopolska 2050 realizowany i finansowany jest z Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027 w ramach Priorytetu 1 Fundusze Europejskie dla Wielkopolskiej Gospodarki; Działanie 1.7 Wzmocnienie procesu przedsiębiorczego odkrywania i promocja gospodarki w regionie.

Rozumiem