fbpx
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Search
Generic filters
zdjęcie zielonego liścia grafika dot. spotlania z cyklu Inkubator po godzinach

Inkubator po godzinach:
“Jestem singlem i co teraz? Odkryj siłę bycia sobą!”

Data dodania: 31 styczeń 2024
Poradnik

“Jestem singlem i co teraz? Odkryj siłę bycia sobą!”

Czasami życie stawia nas w sytuacjach, w których stajemy się SOLO – czy to poprzez bolesne rozstanie, rozwód, czy po prostu jako wybór osobisty. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, że być SINGLEM / SINGIELKĄ to nie tylko stan, lecz również niepowtarzalna okazja do odkrywania swojej prawdziwej siły i autentyczności?

15 lutego 2024

Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości,
ul. Częstochowska 25

godz. 17:00 – 18:30

Podczas wydarzenia skupimy się na samopoznaniu i świadomości w kontekście życia SOLO. Razem będziemy eksplorować, jakie wpływy mają na nasze relacje wzorce z domu, jakie przekonania kształtują nasze podejście do bycia SINGLEM/SINGIELKĄ, oraz jak kultura wpływa na nasze postrzeganie związków.

Dlaczego Warto Wziąć Udział?

 • Przekonaj się, jak samopoznanie może być kluczowym elementem budowania autentycznych relacji, niezależnie od tego, czy jesteś solo, czy w parze.
 • Przeanalizuj swoje przekonania na temat bycia SOLO i zobacz, jak wpływają one na Twoje codzienne decyzje.
 • Dowiedz się, jakie wzorce związków wyniosłeś/eś z domu i jak możesz je świadomie kształtować.
 • Zastanów się, jakie role odgrywa (pop)kultura w naszym postrzeganiu bycia SOLO i jak możemy ją wykorzystać do własnego rozwoju.

Nazywam się Ewa Kołecka.

Jestem Life Coachem i entuzjastką psychologii pozytywnej. Lubię nazywać siebie trenerką szczęścia! Na co dzień bowiem mam olbrzymi przywilej pracować z moimi klientami nad strategiami mentalnymi w różnych obszarach ich życia prywatnego lub zawodowego, po to, aby mogli odnaleźć swój autonomiczny i unikatowy sposób na szczęście, czyli aktywować tzw. IKS – Indywidulany Kod Szczęścia.

Dołącz do nas, aby wspólnie odkrywać potencjał bycia sobą!

Rejestracja Otwarta! Zapisz się Teraz!

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY!

  Chcę otrzymywać informacje o wydarzeniach, szkoleniach, usługach i produktach Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości na podany przeze mnie adres e-mail

  Chcę otrzymywać informacje o wydarzeniach, szkoleniach, usługach i produktach Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości na podany przeze mnie numer telefonu

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.
  Podanie danych w formularzu rejestracyjnym jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do wzięcia udziału w wydarzeniu.
  Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne a zgody mogą być wycofane w każdej chwili, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgody możesz wycofać korzystając z linku anulowania subskrypcji w otrzymywanych wiadomościach, wysyłając takie żądanie na adres e-mail: marketing@inkubator.kalisz.pl albo osobiście w siedzibie Fundacji.

  Zapoznaj się z pełną informacją dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych LINK

  *wymagane

  Rozumiem