fbpx

Międzynarodowa konferencja- Horizon4Europe’23 – Partnership is the new leadership.

Data dodania: 27 czerwiec 2023
Poradnik

Horizon4Europe’23 to wydarzenie, które odbędzie się w Warszawie w dniach 21-22 listopada 2023 roku. Jest to międzynarodowa konferencja, poświęcona innowacjom, technologiom i przyszłości Europy.

Wydarzenie to skierowane jest do biznesu i branży naukowej. Formuła wydarzenia przybliża uczestnikom zagadnienia związane z programem Horyzont Europa, umożliwia poznanie oferty Branżowych Punktów Kontaktowych oraz pozwala na pozyskanie partnera międzynarodowego.


Horizon4Poland’23 stwarza przestrzeń łączącą przedsiębiorców i instytucji wiodących w obszarze innowacji w Polsce z partnerstwami europejskimi i partnerami zagranicznymi, a tym samym zwiększenie aktywności w konkursach programu Horyzont Europa. Horyzont Europa to największy w historii Unii Europejskiej program w zakresie badań naukowych i innowacji. W ciągu 7 lat (2021–2027) na nowatorskie badania i innowacyjne rozwiązania przeznaczone zostanie łącznie 95,5 mld euro.

Głównym celem wydarzenia jest skupienie uwagi na kluczowych kwestiach, związanych z rozwojem Europy w kontekście nowych technologii, zrównoważonego rozwoju, cyfryzacji, ekologii, bezpieczeństwa, gospodarki i innych istotnych dziedzin. Konferencja ma na celu stworzenie platformy wymiany wiedzy, doświadczeń i pomysłów między przedstawicielami biznesu, nauki, administracji publicznej i innych zainteresowanych stron.

Podczas dwudniowego wydarzenia, uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania prelekcji i paneli dyskusyjnych prowadzonych przez cenionych ekspertów, liderów biznesu i decydentów politycznych z różnych krajów. Będą mieli również okazję do nawiązania kontaktów, wymiany poglądów i znalezienia partnerów biznesowych czy naukowych.

Sesje dedykowane będą następującym zagadnieniom:

  • Przyszłość mobilności. Droga do Partnerstw 2ZERO i CCAM;
  • Europejskie Innowacje Fotoniczne – Photonics21;
  • Wprowadzenie innowacji cyfrowych – EIT Urban Mobility, EIT Food;
  • Budowanie zrównoważonej europejskiej przyszłości – Built4People;
  • Opieka Zdrowotna oparta na wartości – jak możemy ją urzeczywistnić;
  • Zrównoważony przemysł bateryjny – perspektywa Batt4EU;
  • Rozwój innowacyjności w przemyśle Made in Europe.

Rejestracja od września 2023 r.

Rozumiem