fbpx
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Search
Generic filters

Bezpłatne szkolenie on-line: „Ochrona własności intelektualnej w firmie: tajemnica przedsiębiorstwa i inne formy ochrony bez rejestracji”, 13 maja

Data dodania: 26 maj 2020
Poradnik

Enterprise Europe Network Kalisz przy Inkubatorze Przedsiębiorczości oraz Poznański Park Naukowo-Technologiczny zapraszają na szkolenie on-line dla przedsiębiorców pt. „Ochrona własności intelektualnej w firmie: tajemnica przedsiębiorstwa i inne formy ochrony bez rejestracji”, które odbędzie się 13 maja 2020 r., w godzinach od 10:00 do 12:00.

Ochrona własności intelektualnej w firmie jest istotna dla każdego przedsiębiorstwa na każdym etapie rozwoju. W zależności od przyjętej strategii każda firma może dobrać odpowiednie narzędzia prawne i organizacyjne, które umożliwią ochronę wypracowanych w firmie form własności intelektualnej.

W PROGRAMIE:

  • Podstawowe pojęcia dotyczące ochrony własności intelektualnej.
  • Ochrona Know-How i tajemnicy przedsiębiorstwa – od czego zacząć
  • Przepisy prawa – ostatnie zmiany

DLACZEGO WARTO?

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się dlaczego ochrona własności intelektualnej w firmie jest ważna i na co zwrócić szczególną uwagę na początku działalności.

Ponadto na szkoleniu omówione zostaną:

  • podstawowe pojęcia dotyczące ochrony własności intelektualnej.
  • płatne i bezpłatne formy ochrony przedmiotów własności intelektualnej
  • problematyka ochrony własności intelektualnej przy współpracy z partnerami (w tym zagranicznymi)
  • ostatnie zmiany w prawie

DLA KOGO:

Uczestnikami szkolenia mogą być przedsiębiorcy, którzy mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego oraz działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia.

KIEDY?

13 maja 2020 r. (środa)
w godzinach 10.00 – 12.00

GDZIE?

Szkolenie on-line, przed własnym komputerem.

DODATKOWE INFORMACJE

Szkolenie finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME (na lata 2014–2020) oraz Ministerstwo Rozwoju ze środków budżetu państwa.

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości nie bierze odpowiedzialności za jakość techniczną połączenia i transmisji z wydarzenia, które zależą m.in. od narzędzi dostarczanych przez podmioty trzecie (komunikatory, sieć internetowa odbiorcy) i od ich aktualnego obciążenia, co jest niezależne od Fundacji. Zakazuje się wykorzystywania wszelkich autorskich materiałów szkoleniowych (np. prezentacje, studia przypadku itp.) oraz nagrywania transmisji z wydarzenia do celów zarobkowych.

Nie kalisz
30 czerwca, 2020
Zapisz się na szkolenie
Rozumiem