fbpx

W ramach działalności Enterprise Europe Network zapraszamy do udziału w szkoleniu online pt. „Weryfikacja firm i kontrahentów”.

Kiedy?

9 grudnia (czwartek)

Gdzie?

online

O której?

9:00 – 16:00

PROGRAM SZKOLENIA:

GOOGLE HACKING W WERYFIKACJI FIRM I OSÓB

 • Czym jest Google hacking?
 • Operatory zaawansowane w wyszukiwaniu informacji o firmie
 • Ekosystem Google w weryfikacji firm

WYSZUKIWANIE I WERYFIKACJA FIRM ZAGRANICZNYCH

 • Rejestry firm w Unii Europejskiej
 • Weryfikacja firm w Stanach Zjednoczonych
 • Pozyskiwanie informacji o firmach w Azji
 • Gromadzenie danych o firmach w rajach podatkowych

BUDOWA POWIĄZAŃ MIĘDZY FIRMAMI

 • Jakie powiązania między firmami warto sprawdzać
 • Gdzie weryfikować powiązania między firmami
 • Narzędzie do budowania siatki powiązań
 • Mapowanie powiązań między firmami

Trener:

MAREK DEJA
Nauczyciel akademicki, badacz i analityk danych. Specjalizuje się w modelowaniu procesów biznesowych, przetwarzaniu informacji z użyciem arkuszy kalkulacyjnych i analizie statystycznej danych. Jako pracownik naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego prowadzi badania nad transformacją cyfrową i kulturą informacyjną szkół wyższych oraz procesami transferu wiedzy w nauce. Członek redakcji i recenzent w międzynarodowych czasopismach naukowych Journal of Academic Librarianship, Online Information Review, The Bottom Line, Journal of Librarianship and Information Science. Posiada certyfikat potwierdzający znajomość notacji BPMN.

Marek Deja

Pierwszeństwo udziału w szkoleniu on-line mają przedsiębiorcy, którzy:

♦ mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego;

działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia;

♦ w związku z tym, iż projekt Enterprise Europe Network skierowany jest do MŚP, które prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność na rynkach międzynarodowych w szkoleniu nie mogą uczestniczyć biura rachunkowe.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Obowiązuje limit jednej osoby z firmy.

ZAPISY:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z treścią klauzuli informacyjnej*

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących statutowych celów, w tym newslettera Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, kierowanej do mnie przez Fundację za pomocą środków komunikacji telefonicznej oraz elektronicznej w celu kontaktu bezpośredniego na podany przeze mnie powyżej e-mail, numer telefonu za pomocą elektronicznych urządzeń końcowych w tym wiadomości elektronicznej, rozmowy oraz wiadomości SMS lub MMS.

  *wymagane

  Rozumiem