fbpx

Spotkania B2B dla branży tekstylnej Textile Connect 2021

Data dodania: 31 maj 2021
Poradnik

Serdecznie zapraszamy do udziału firmy z branży tekstylnej w wirtualnych spotkaniach B2B. Spotkania  odbędą się w dniach 1-4 czerwca 2021 r. W wydarzeniu uczestniczyć będzie ponad 400 firm z prawie 40 krajów.

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Udział w giełdzie jest bezpłatny.

Dla kogo?                                  

Giełda adresowana jest do firm z sektora tekstylnego. Zachęcamy do zapoznania się z opisami ponad 80 firm poszukujących dostawców i usługodawców. Pamiętajcie, że katalog uczestników aktualizowany jest na stronie na bieżąco!

Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online na głównej stronie giełdy. Mają na to czas do 3 czerwca 2020 r., ale im szybciej dokonają rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z ich ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i by móc umawiać spotkania.
  • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu online na stronie giełdy. Każdego dnia w katalogu mogą pojawiać się nowe firmy!
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • W dniach 1-4 czerwca 2021 r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Zapraszamy do kontaktu: een@inkubator.kalisz.pl

Rozumiem