fbpx

ABC mocnej marki, którą kupuje MÓZG – szkolenie dla firm, 17. listopada 2022

Data dodania: 28 październik 2022
Poradnik

Zagoniony. Taki jest Twój klient. Codziennie podejmuje tysiące decyzji. Czy wgłębia się w Twój produkt? Z reguły nie (chyba, że kupuje coś drogiego i ryzykownego).

Twoja firma bije się z setkami, tysiącami innych firm o największe skarby klienta: jego uwagę i jego portfel. Jak przekonać do zakupu? Jak złapać uwagę? Jak dać większą wartość. I przede wszystkim: po co?

17. listopada 2022 (czwartek)

Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Częstochowska 25

9:00 – 14:15

Cele szkolenia:

Stworzysz mocną markę i przestaniesz walczyć ceną

Homo Tiktokus – poznasz współczesnego klienta

Pokonasz konkurencję: nauczysz się pisać do Mózgu klienta i tworzyć lepsze treści

Szkolenie skierowane do:

Przedsiębiorców – jeśli nie mają milionów na promocję, a chcą efektów Proste wskazówki do komunikacji do wdrożenia dla osób, które same zajmują się promocją.

Osób zainteresowanych komunikacją i nowymi trendami – jeśli chcą się rozwijać Program obejmuje zagadnienia związane z przyjmowaniem informacji w świecie natłoku informacji. Uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać nowe trendy w pracy.

Program szkolenia:

Stwórz mocną markę i przestań walczyć ceną – buduj markę, jeśli chcesz mieć firmę, która działa dłużej niż pół roku – brand purpose – wyższy cel marki – brand memory – jak zakorzenić się w głowie klienta – strategia marki – jak zaplanować budowę mocnej marki

Dotrzyj do klienta – jak funkcjonuje człowiek w natłoku informacji – co wpływa na odbiór treści – jak człowiek radzi sobie z przeciążeniem informacyjnym – z czym musi zmierzyć się osoba pisząca, by dotrzeć do mózgu – jak dziś konsumujemy treści

Neurocopywriting w praktyce – jak przyciągać tekstem i utrzymywać uwagę – jak spełniać potrzeby i używać emocji – jak pisać dobre nagłówki – jak przekonać skutecznie klienta do zakupu

Trener:

Nazywam się Joanna Burdek. Jestem strateżką, copywriterką, wykładowczynią, pisarką. Pracowałam w znanych agencjach reklamowych, prowadząc projekty dla dużych marek i instytucji. Ukończyłam warszawską Szkołę SAR i mam dyplom stratega marketingowego. Wykładam e-marketing, strategię digital na Uniwersytecie Papieskim i Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Jestem współopiekunem studiów Brand Manager WSB w Gdyni. Pracowałam z takimi markami jak Continental, O bag, Zamek Wawel, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Jestem autorem w Marketer+, Sprawnym Marketingu i innych portalach marketingowych. Prowadzę szkolenia ze strategii marki, nowych trendów. Jest autorką pierwszego w Polsce szkolenia o NeuroCopywritingu.

Joanna Burdek

Mam swój blog: joannaburdek.pl. Wierzę, że biznes to coś więcej niż (tylko) zarabianie, a marketerzy mogą zmieniać świat na lepsze.

Szkolenie organizowane jest w ramach 7. Kaliskiego Forum Biznesu. Wydarzenie organizowane jest w ramach Enterprise Europe Network – międzynarodowej sieci organizacji wspierania mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Więcej o projekcie TUTAJ

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy:

Pierwszeństwo udziału w szkoleniu mają przedsiębiorcy, którzy:

 • mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego
 • działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia;
 • projekt Enterprise Europe Network skierowany jest do MŚP, które prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność na rynkach międzynarodowych.

Liczba miejsc ograniczona! Obowiązuje limit jednej osoby z firmy! Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY!

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest przesłanie poniższego formularza do 14. listopada 2022 r.:  16.11.2022 r. (środa)

  17.11.2022 r. (czwartek)

  18.11.2022 r. (piątek)

  Akceptuję Regulamin 7. Kaliskiego Forum Biznesu* REGULAMIN

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących statutowych celów, w tym newslettera Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, kierowanej do mnie przez Fundację za pomocą środków komunikacji telefonicznej oraz elektronicznej w celu kontaktu bezpośredniego na podany przeze mnie powyżej e-mail, numer telefonu za pomocą elektronicznych urządzeń końcowych w tym wiadomości elektronicznej, rozmowy oraz wiadomości SMS lub MMS.

  *wymagane

  Rozumiem