fbpx
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Search
Generic filters

Social selling – czy ludzie nadal są ważni? Spotkanie networkingowe z warsztatami.

Data dodania: 27 wrzesień 2023
Poradnik

Dlaczego warto?

Ludzie nie są ważni. Są najważniejsi! Czyli czym jest networking i dlaczego go potrzebujemy? Zapraszamy na autorskie warsztaty networkingowe z Adamem Sójką, które pozwalają nauczyć się networkingu zarówno ekstrawertykom, jak i introwertykom.

Podczas spotkania dowiesz się czym jest networking i dlaczego jest tak ważny. Jak komfortowo nawiązywać kontakty z zupełnie obcymi ludźmi, pielęgnować je tak, aby przekształcić je w prawdziwe relacje.
A w razie potrzeby i chęci zamieniać je w kontrakty, rozumiane nie tylko jako zdobywanie klientów, zdobywanie lepszej pracy czy podnoszenie swojego komfortu życia. Warsztaty będą utrzymane w luźnej i humorystycznej konwencji.

19. października 2023

godz. 12:00 – 16:00

Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz

REJESTRACJA NA WYDARZENIE ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

Agenda:

Część I:

Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się m.in. z tematyką:

👉   jak nawiązać kontakt z obcą osobą
👉   jak poprowadzić small – talk, żeby nie było krępująco
👉   jak wykorzystać LinkedIn do rozbudowy sieci kontaktów i zamiany ich w relacje
👉   jak korzystać z elevator pitch, żeby zrobić dobre wrażenie na rozmówcach
👉   jak odnaleźć się podczas eventów, żeby skorzystać z ich potencjału najbardziej jak tylko się da
👉   jak praktykować networking będąc osobą ekstrawertyczną, a jak introwertyczną

Część II:

W drugiej części spotkania trener uczy jak zastosować LinkedIn do:


👉 zbudowania wizerunku profesjonalisty (personal branding) czy to w celu pozyskania partnerów biznesowych, czy zdobycia pracy

👉 rozbudowywania sieci kontaktów i pielęgnowania relacji

👉 docierania ze swoimi treściami do odbiorców (jak pisać i publikować by nas czytano)

👉 sprzedaży/poszukiwania pracy

Część III:

Networking i rozmowy przy kawie.

Zostań z nami podczas tej części spotkania , będzie to czas na wymianę wiedzy i Twoich doświadczeń w biznesie. 

* Przy Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości został utworzony jako inicjatywa lokalnych firm – Kaliski Klub Przedsiębiorczości.

Cyklicznie spotykamy się w ramach klubu i wymieniamy kontakty oraz  idee.
Zostań i porozmawiaj, zainspiruj się!

Uczestnicy warsztatów otrzymają książkę “Eventworking. Czyli jak efektywnie korzystać z potencjału konferencji, targów i innych wydarzeń biznesowych” autorstwa Bernarda Frugi oraz prowadzącego warsztaty – Artura Sójki.

Prowadzący:

Artur Sójka

Praktyk i trener z zakresu sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży relacyjnej i rekomendacji (przez networking offline i online, czyli social selling).

Jest twórcą autorskich warsztatów networkingowych, które pozwalają nauczyć się networkingu zarówno ekstrawertykom, jak i introwertykom. Sam będąc introwertykiem z natury doskonale rozumie jak różne podejścia są potrzebne w zależności od cech osobowości.

Z sukcesami prowadzi swój profil na portalu LinkedIn i uczy innych jak to robić. Stawia na praktyczny aspekt działalności w tym kanale komunikacji. W ostatnim czasie uczył korzystania z metod social sellingowych m.in. społeczność rynku nieruchomości skupioną wokół Real Estate Talks, niemal 100 kursantów Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności, a także mniejsze firmy oraz licznych klientów indywidualnych: małych przedsiębiorców i managerów większych organizacji.

Występował przed ponad 350 osobową publicznością podczas wizyty dr. Ivana Misner’a w kwietniu 2013r. w Szkole Głównej Handlowej czy przed ponad 400 osobową publicznością podczas Kongresu Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Łodzi. Wykładał podczas Network Session Lublin, Kongresu Biznesu i wielu innych. W maju 2021 wystąpi na głównej scenie podczas National Sales Congress. Jest Prezesem polskiej organizacji rekomendacji biznesowych Biznes Klub Polska. Wraz z Bernardem Frugą napisał książkę pt. „Eventworking. Jak efektywnie korzystać z konferencji, targów i innych eventów. Poradnik dla przedsiębiorców, managerów i handlowców”.

Szkolenie organizowane jest w ramach 8. Kaliskiego Forum Biznesu. Wydarzenie organizowane jest w ramach Enterprise Europe Network – międzynarodowej sieci organizacji wspierania mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Więcej o projekcie TUTAJ

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy:

Pierwszeństwo udziału w szkoleniu mają przedsiębiorcy, którzy:

 • mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego
 • działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia;
 • projekt Enterprise Europe Network skierowany jest do MŚP, które prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność na rynkach międzynarodowych.

Liczba miejsc ograniczona! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny:

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest przesłanie poniższego formularza do 17. października 2023:

REJESTRACJA NA WYDARZENIE ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA  18.10.2023 r. (środa)

  19.10.2023 r. (czwartek)

  20.10.2023 r. (piątek)
  [UWAGA – prosimy o zwrócenie uwagi na godziny szkoleń]

  Akceptuję Regulamin 8. Kaliskiego Forum Biznesu* REGULAMIN

  Chcę otrzymywać informacje o wydarzeniach, szkoleniach, usługach i produktach Fundacji KIP na podany przeze mnie adres email

  Chcę otrzymywać informacje o wydarzeniach, szkoleniach, usługach i produktach Fundacji KIP na podany przeze mnie numer telefonu

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.
  Podanie danych w formularzu rejestracyjnym jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do wzięcia udziału w wydarzeniu.
  Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne a zgody mogą być wycofane w każdej chwili, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgody możesz wycofać korzystając z linku anulowania subskrypcji w otrzymywanych wiadomościach, wysyłając takie żądanie na adres e-mail: marketing@inkubator.kalisz.pl albo osobiście w siedzibie Fundacji.

  Zapoznaj się z pełną informacją dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych LINK

  Kto może wziać udział w wydarzeniu?

  Pierwszeństwo udziału w wydarzeniu mają przedsiębiorcy, którzy:
  - mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego
  - działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia;
  - projekt Enterprise Europe Network skierowany jest do MŚP, które prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność na rynkach międzynarodowych.

  *wymagane

  Rozumiem