fbpx
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Search
Generic filters

Dotacje unijne: FENG Ścieżka SMART – o co chodzi i jak to ugryźć?

Data dodania: 27 wrzesień 2023
Aktualności

20. października 2023 (piątek)

g. 12:30 – 15:00

Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz

REJESTRACJA NA WYDARZENIE ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

Dlaczego warto wziąć udział?

Dotacje unijne to bardzo szeroki temat. Fundusze Europejskie Nowoczesnej Gospodarki (FENG) Ścieżka SMART to jeden z najbardziej złożonych konkursów. Dlatego podczas szkolenia skupimy się na jasnym i konkretnym przedstawieniu zasad tego konkursu, wytycznych związanych z przygotowaniem wniosku, jego oceną i prowadzeniem projektu. Poza analizą i omówieniem dokumentacji uczestnicy otrzymają również praktyczne rady potrzebne w pierwszej kolejności do przygotowania się do aplikowania, a następnie do skutecznego opracowania i złożenia wniosku.

Agenda spotkania:

12:30 – 13:00 – wprowadzenie do tematu funduszy unijnych

13:00 – 13:30 – FENG ścieżka SMART – zasady + wytyczne

13:30 – 13:45 – przerwa

13:45 – 14:30 – FENG ścieżka SMART – zasady + wytyczne

14:30 – 15:00 – FENG ścieżka SMART – aspekty praktyczne

Prowadząca:

Krystyna Flak – Od ponad 13 lat pracuję jako konsultant w sektorze badawczo-rozwojowym, wspierając firmy w pozyskiwaniu środków, budowaniu przewagi przez innowacje, wdrażaniu nowych pomysłów, rozwijaniu zasobów. Specjalizuję się w badaniach rynku, cyfryzacji przedsiębiorstw i budowaniu strategii. 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/krystynaflak/

Szkolenie organizowane jest w ramach 8. Kaliskiego Forum Biznesu. Wydarzenie organizowane jest w ramach Enterprise Europe Network – międzynarodowej sieci organizacji wspierania mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Więcej o projekcie TUTAJ

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy:

Pierwszeństwo udziału w szkoleniu mają przedsiębiorcy, którzy:

  • mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego
  • działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia;
  • projekt Enterprise Europe Network skierowany jest do MŚP, które prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność na rynkach międzynarodowych.

Liczba miejsc ograniczona! Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY!

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest przesłanie poniższego formularza do 17. października 2023 r:

Rozumiem