fbpx

Szkolenie on-line „Fundraising – metodologia tworzenia projektów i źródła finansowania działań społecznych”

Data dodania: 3 grudzień 2021
Poradnik

W ramach realizacji projektu Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z subregionu kaliskiego na bezpłatne szkolenie on-line „Fundraising – metodologia tworzenia projektów i źródła finansowania działań społecznych”, które odbędzie się 9. grudnia od godziny 9.

Program spotkania:

1. Potrzeba – pomysł – projekt: jak zamieniać marzenia w działanie. 

2. Matryca logiczna projektu, czyli jak robią to najlepsi. 

3. Mapa dostępnych funduszy na działania społeczne. 

4. ABC fundraisingu – profesjonalnego pozyskiwania funduszy. 

5. Planowanie i prowadzenie relacji z darczyńcami. 

6. 30 metod zbierania środków na projekty i przykłady ich zastosowania. 

7. Cykl darczyńcy – jak rozmawiać z ludźmi o pieniądzach, by obudzić w nich hojność.

Spotkanie jest realizowane w ramach projektu „Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych”.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane są za pośrednictwem poniższego formularza, do 8. grudnia.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z treścią klauzuli informacyjnej*

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących statutowych celów, w tym newslettera Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, kierowanej do mnie przez Fundację za pomocą środków komunikacji telefonicznej oraz elektronicznej w celu kontaktu bezpośredniego na podany przeze mnie powyżej e-mail, numer telefonu za pomocą elektronicznych urządzeń końcowych w tym wiadomości elektronicznej, rozmowy oraz wiadomości SMS lub MMS.

  *wymagane

  Osoba prowadząca szkolenie:

  Robert Kawałko – absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz stypendysta Uniwersytetu Fryburskiego w Szwajcarii. Kierował działami marketingu kolejno w dwóch firmach z branży IT, a następnie zdobywał doświadczenie jako fundraiser w organizacjach pozarządowych, gdzie m.in. przez dwa lata kierował dużymi kampaniami Direct Mailing. Od 2000 roku prowadzi firmę doradczą specjalizującą się w PR, fundraisingu, szkoleniach i doradzaniu organizacjom. W roku 2006 zainicjował zalożenie Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, którym do dziś kieruje jako prezes. W latach 2007 – 2013 pełnił funkcję wiceprezesa Europejskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, gdzie odpowiadał za rozwój nowych organizacji fundraiserów w Europie. Współtworzył wiele kampanii fundraisingowych i doradzał przy ich wdrażaniu. Wykładał na konferencjach m.in. w Czechach, na Słowacji, na Ukrainie, w Holandii, Japonii, Gruzji i na Węgrzech oraz na kilku uczelniach (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, UJ i in.), Doradza działom FR w kilku organizacjach pozarządowych. Od 2015 r. kieruje założoną przez siebie Fundacją Polski Instytut Filantropii, która prowadzi ogólnopolskie kampanie filantropijne – „Kilometry Dobra” i „Dobry Testament”, a także portal DomyDziecka.org.

  Rozumiem