fbpx
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Search
Generic filters

Konferencja: Finansowanie EkoInwestycji,
15 maja 2024 r.

Data dodania: 11 kwiecień 2024
Poradnik

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję “Finansowanie EkoInwestycji”, która odbędzie się 15 maja 2024 roku w godzinach 10:00-14:00. Wydarzenie zostanie zorganizowane w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, ul. Częstochowska 25 i będzie okazją do zgłębienia tematyki związanej z finansowaniem projektów ekologicznych oraz zrównoważonym rozwojem przedsiębiorstw.

15 maja 2024 (środa)

Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Częstochowska 25

godz. 10:00 – 14:00

W programie Konferencji zaplanowaliśmy następujące prelekcje:

 1. Fakty i mity dot. Umów audytów energetycznych. Umowa o współpracy przy wykonywaniu audytów energetycznych w ramach projektu AENEAM” – prelegenci: Andrzej Gołąbek, Wiesław Sierant, Agencja Użytkowania i Poszanowania Energii
 2. Zrównoważony rozwój małych i średnich przedsiębiorstw – od czego zacząć? I dlaczego z EEN?” – prelegentka: Natalia Radomska, Enterprise Europe Network.
 3. Jak Pożyczka EkoEnergetyczna III pomaga MŚP w efektywnym finansowaniu EkoInwestycji? Audyt energetyczny nie zawsze konieczny!” – prelegent: Kamil Trzeciak, Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.
 4. “Jak Bank kompleksowo wspiera rozwój przedsiębiorstw” – prelegent: Piotr Kupis z Banku Pekao S.A.
 5. Zielony Impuls dla Biznesu: Jak Leasing napędza innowacje i zrównoważony rozwój” – prelegentka: Sara Kwaśnik z Pekao Leasing.
 6. Jak suplementować własny biznes z wykorzystaniem płynnościomatu – nowoczesnego instrumentu finansowego” – prelegentki: Magdalena Kowalczyk i Magdalena Meler-Frąckowiak z Pekao Faktoring.

Po zakończeniu prelekcji zaplanowaliśmy sesję Networkingową oraz poczęstunek.

Na konferencję zapraszają: Bank Pekao, Regionalna Izba Gospodarcza w Kaliszu, Klaster Spożywczy Południowej Wielkopolski, Enterprise Europe Network oraz Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.

logo projektu Enterprise Europe Network oraz logo Unii Europejskiej

Prosimy o potwierdzenie udziału do 13 maja 2024 r. wypełniając formularz:

  Chcę otrzymywać informacje o wydarzeniach, szkoleniach, usługach i produktach Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości na podany przeze mnie adres e-mail

  Chcę otrzymywać informacje o wydarzeniach, szkoleniach, usługach i produktach Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości na podany przeze mnie numer telefonu

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.
  Podanie danych w formularzu rejestracyjnym jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do wzięcia udziału w wydarzeniu.
  Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne a zgody mogą być wycofane w każdej chwili, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgody możesz wycofać korzystając z linku anulowania subskrypcji w otrzymywanych wiadomościach, wysyłając takie żądanie na adres e-mail: marketing@inkubator.kalisz.pl albo osobiście w siedzibie Fundacji.

  Zapoznaj się z pełną informacją dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych LINK

  *wymagane

  Rozumiem