fbpx

Świąteczno-charytatywne szkolenie
„Kreowanie marki w mediach społecznościowych”,
8 grudnia 2020.

Data dodania: 30 listopad 2020
Poradnik

UWAGA!!! Webinarium nie odbędzie się.

Nadal wspieramy akcję „Świąteczna paczka dla dzieci z kaliskiego Domu Dziecka” i zachęcamy do dokonywania dobrowolnych wpłat na rzecz dzieci.

Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości oraz Wydział Pedagogiczno-Artystyczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają do udziału w świąteczno-charytatywnym szkoleniu on-line „Kreowanie marki w mediach społecznościowych”, które odbędzie się 8 grudnia 2020 r., o godz. 19:00

CEL SZKOLENIA:

Wsparcie akcji „Świąteczna paczka dla dzieci z kaliskiego Domu Dziecka” organizowanej przez Fundację Roberta Mroza –OdMrozic Serca.

W tym celu osoby, chcące wziąć udziału w szkoleniu prosimy o dokonanie wpłaty w wysokości min. 100 zł bezpośrednio na konto Fundacji OdMrozić Serca:
PKO Bank Polski nr rachunku 87 1020 2212 0000 5202 0431 8457
z dopiskiem „Charytatywne szkolenie – Kreowanie marki”

O TRENERZE:

Adrian Jarzębowski – Wykładowca w Zakładzie Studiów Polonistycznych i Komunikacji Medialnej na Wydziale Pedagogiczno – Artystycznym UAM w Kaliszu. W kręgu jego zainteresowań jest fotografia reportażowa, a w szczególności koncertowa fotografia muzyki jazzowej oraz rockowej, media społecznościowe oraz kreowanie wizerunku. Z powodzeniem łączy działalność dydaktyczną z biznesową pracując na co dzień jako specjalista ds. marketingu oraz e-commerce, obsługując portale społecznościowe oraz realizując liczne projekty.

W PROGRAMIE:

  • Czym jest kreowanie wizerunku
  • Logo i strona internetowa to nie wszystko
  • Dlaczego marka powinna funkcjonować w mediach społecznościowych
  • Plusy i minusy wybranych portali społecznościowych
  • Przeanalizuj cele i wybierz odpowiedni kanał komunikacji
  • Stwórz plan działania i wprowadzaj go w życie regularnie dodając treści
  • Komunikuj się i kreuj swój wizerunek
  • Storytelling – nowy sposób komunikacji?

KIEDY I GDZIE?

8 grudnia 2020 r. o godzinie 19:00-20:30 przed ekranem własnego komputera.

KOSZT:

Koszt udziału 1 osoby to min. 100 zł

ZGŁOSZENIA:

UWAGA!!! Webinarium nie odbędzie się.

Nadal wspieramy akcję „Świąteczna paczka dla dzieci z kaliskiego Domu Dziecka” – zachęcamy do dokonywania dobrowolnych wpłat na rzecz dzieci .

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie elektronicznego formularza dostępnego poniżej do dnia 7 grudnia 2020 r. i dokonanie wpłaty w wysokości min. 100 zł na konto Fundacji OdMrozić Serca:
PKO Bank Polski nr rachunku 87 1020 2212 0000 5202 0431 8457
z dopiskiem „Charytatywne szkolenie marka osobista”

Razem z nami wesprzyj akcję „Świąteczna paczka dla dzieci z kaliskiego Domu Dziecka”, by one także mogły odczuć radość świąt!.

Rozumiem