fbpx

Międzynarodowe spotkania biznesowe „CONTACT denkmal”, 6 listopada 2020r., Lipsk, Niemcy – na miejscu lub w formule on-line!

Data dodania: 24 czerwiec 2020
Poradnik

Ośrodek Enterprise Europe Network Kalisz przy Inkubatorze Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej w ramach Europejskich Targów Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli Denkmal 2020, które odbędą się 6 listopada 2020r., w Lipsku w Niemczech.

Europejskie Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli denkmal odbywają się w Lipsku od 1994 roku. Organizowane są w cyklu dwuletnim i stanowią najważniejszą europejską platformę wymiany kontaktów, doświadczeń i wiedzy dla szeroko rozumianej branży ochrony zabytków, restauracji, konserwacji oraz rewitalizacji miast.

DLA KOGO

 • architektów,
 • planistów,
 • wykwalifikowanych rzemieślników,
 • konserwatorów zabytków i restauratorów,
 • do inwestorów i właścicieli budynków.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Koszty:

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Ważne terminy:

 • do 30 wrzesień 2020r. – rejestracja profili online
 • 6 listopada 2020r. – Spotkania biznesowe

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą.

Jak to działa?

Zarejestruj swój profil

Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać, w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line. (Rejestracja odbywa się w j.angielskim).

Opublikuj profil biznesowy, aby zaprezentować swoje potrzeby

Stwórz jasny i zwięzły profil biznesowy, aby zwiększyć swoją widoczność na tej platformie.
Twój profil powinien opisywać kim jesteś, co możesz zaoferować potencjalnym partnerom i z kim chcesz się spotkać. Dobry profil wygeneruje znacznie więcej zapytań o spotkanie. Twój profil będzie widoczny przed, w trakcie i po wydarzeniu.

Przeglądaj profile uczestników

Z aktualizowanego na bieżąco katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.

5-7 listopada 2020 – Spotkania B2B

Na krótko przed wydarzeniem otrzymasz pocztą elektroniczną harmonogram spotkania. Przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

W związku z sytuacją epidemiologiczną (corona virus) i niepewną sytuację na całym świecie, spotkania będą zorganizowane także w formule on-line, przed ekranem własnego komputera.

Jak działają spotkania wirtualne?

 • Zaloguj się na platformę b2match.
 • Wirtualne spotkania muszą być zarządzane zdalnie za pomocą połączeń wideo (podobnie jak Skype).
 • Połączenia wideo będą odbywać się przez platformę b2match, dzięki czemu nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.
 • Na wszystkich potwierdzonych spotkaniach (jeśli są) pojawia się przycisk „Rozpocznij spotkanie” oraz informacja o dacie i godzinie.
 • Twój partner spotkania nie pojawia się? Użyj przycisku „Wiadomość” i poproś o dołączenie do spotkania lub przełożenie spotkania na inny czas

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
Ośrodek Enterprise Europe Network
tel. 576 700 155 lub 576 800 255
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl

Rozumiem