fbpx

Międzynarode spotkania biznesowe przy targach Free From Functional & Health Ingredients 2022, 22-24 listopada 2022 r., Amsterdam, Holandia

Data dodania: 5 październik 2022
Aktualności

Zapraszamy do udziału w międzynarodowych spotkaniach biznesowych zorganizowanych przy targach Free From Functional & Health Ingredients 2022, które odbędą się 22-24 listopada 2022 r., w Amsterdamie, w Holandii.

Wiodące europejskie targi Free From Functional & Health Ingredients oferują możliwość spotkania z ponad 320 wystawcami i tysiącami produktów i marek spożywczych z ponad 49 różnych krajów, prezentujących najnowsze innowacje produktowe obejmujące korzyści antyalergiczne, funkcjonalne i odżywcze.

Główne tematy na targach:

 • wolne od: bezglutenowe, bez laktozy, bez jajek, bez cukru, bez mięsa, bez alergii i wiele innych bez.
 • naturalne i organiczne: po dekadach industrializacji przemysłu spożywczego, organiczne i naturalne produkty i rolnictwo powracają jako trend w branży. Wraz z tęsknotą konsumentów za byciem milszym dla Matki Ziemi i świadomością korzyści płynących z naturalnych produktów dla ich zdrowia i środowiska, organiczne i naturalne produkty są przyjmowane w dietach konsumentów;
 • wegańskie;
 • żywność funkcjonalna: żywność z dodatkowymi korzyściami zdrowotnymi, z dodatkowym białkiem dla sportowców, czy witaminami dla zdrowia lub kolagenem dla urody, produkty funkcjonalne oferują różnorodność dla każdej osoby;
 • składniki: oferta szerokiej gamy rozwiązań niezbędnych do nadążania za aktualnymi trendami w żywności. Segment Ingredients na targach oferuje możliwości dla technologów żywności, właścicieli marek i producentów, którzy chcą stworzyć produkty free from friendly lub nowy, najmodniejszy produkt na rynku.

Dlaczego warto wziąć udział?

 • Jako nabywca – znaleźć wykwalifikowanych europejskich dostawców podczas efektywnych spotkań jeden na jeden;
 • Jako producent – zaprezentować swoje produkty na nowych rynkach;
 • Jako menedżer rynku/sprzedaży – znajdź nowych europejskich klientów;
 • Jako twórca produktu – znajdź partnerów do dyskusji na temat nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań;
 • wspierają Państwo w ten sposób również dążenie do osiągnięcia Celów Zrównoważonego Rozwoju: 2 (Zero głodu) i 12 (Zapewnienie zrównoważonego modelu konsumpcji i produkcji).

Jak możesz skorzystać z tego wydarzenia?

 • Opublikuj i zaprezentuj uczestnikom wydarzenia swoje produkty, projekty, usługi lub potrzeby biznesowe;
 • Zainicjuj i umów się na obiecujące, wcześniej zaplanowane spotkania 1:1 podczas wydarzenia lub online dzień przed targami;
 • Generuj świeże leady i poznawaj nowe kontakty w sposób efektywny czasowo i kosztowo;
 • Bądź o krok przed swoją konkurencją, będąc widocznym i widocznym na imprezie lub online.

Jak to działa?

1) Rejestracja
Zarejestruj się poprzez przycisk Zarejestruj się.

2) Opublikuj profil biznesowy, aby zaprezentować swoje potrzeby
Stwórz jasny i zwięzły profil biznesowy, aby zwiększyć swoją widoczność na platformie b2match.
Twój profil powinien opisywać kim jesteś, co możesz zaoferować potencjalnym partnerom i kogo chcesz (e-)spotkać. Dobry profil wygeneruje znacznie więcej zapytań o spotkanie.

3) Przeglądaj profile uczestników
Przejdź do listy uczestników, aby dowiedzieć się, kto oferuje ciekawe i obiecujące możliwości biznesowe.

4) Wysyłaj i odbieraj zaproszenia na spotkania
Przeglądaj profile opublikowanych uczestników i wysyłaj zaproszenia na spotkania do tych, z którymi chcesz się (e-)spotkać podczas wydarzenia.

5) Matchmaking Event
Uzyskaj dostęp do swoich spotkań w zakładce My Agenda lub Meetings, gdzie znajduje się Twój pełny harmonogram wydarzenia (online) oraz lista Twoich spotkań. W przypadku spotkania online: Sprawdź swoją kamerę i mikrofon i nie spóźnij się!


Wydarzenie matchmakingowe jest bezpłatne, ale proszę pamiętać, że „no show” nie są akceptowane i będą pobierane 55 euro. Jeśli wystąpią nieprzewidziane okoliczności i nie będziesz mógł uczestniczyć w matchmakingu, prosimy o odwołanie spotkań poprzez platformę.

Kontakt:

e-mail: een@inkubator.kalisz.pl

tel. 62 765 60 62, tel. 728 486 941, tel. 728 486 940, tel. 576 800 255, tel. 576 700 155

Rozumiem