fbpx

Match2Pack: Cosmetics, spotkania biznesowe dla branży opakowań produktów kosmetycznych

Data dodania: 19 maj 2021
Poradnik

Zapraszamy na wirtualne wydarzenie networkingowe, aby porozmawiać o materiałach pochodzących z recyklingu w opakowaniach produktów kosmetycznych, których używamy na co dzień – i znaleźć rozwiązania, które czynią je bardziej zrównoważonymi i innowacyjnymi. W ramach „European Packaging Talk – Jak wygląda przyszłość opakowań produktów kosmetycznych?” zespół NRW.Europa firmy ZENIT GmbH organizuje międzynarodowe wydarzenie networkingowe w ramach Startup Week 2021.

Spotkania biznesowe odbędą się w dniach 4 – 11. czerwca 2021
Rozmowa ekspercka: 10. czerwca 2021

Wydarzenie skierowane jest do start-upów, MŚP, korporacji, instytucji badawczych i innych uczestników branży, którzy poszukują lub oferują innowacyjne rozwiązania. Celem wydarzenia jest zgromadzenie różnych graczy z branży w celu wymiany informacji o aktualnych wyzwaniach, rozwoju, trendach i podejściach do rozwiązań oraz zainicjowanie możliwej współpracy.

Jak działa B2B online?

Spotkanie matchmakingowe to szybki i łatwy sposób na poznanie potencjalnych partnerów do współpracy podczas rozmów twarzą w twarz.

1) Rejestracja w B2B Zarejestruj się za pomocą zielonego przycisku „Zarejestruj się teraz” Jeśli chcesz publikować oferty / zapytania i zarządzać spotkaniami 1: 1 na miejscu, przeczytaj więcej poniżej.

2) Opublikuj profil biznesowy, aby zaprezentować swoje potrzeby Utwórz jasny i zwięzły profil biznesowy, aby zwiększyć swoją widoczność na tej platformie. Twój profil powinien opisywać, kim jesteś, co możesz zaoferować potencjalnym partnerom i kogo chcesz poznać. Dobry profil wygeneruje znacznie więcej zaproszeń na spotkania. Twój profil będzie widoczny przed, w trakcie i po wydarzeniu.

3) Przeglądaj profile uczestników Dowiedz się, kto oferuje ciekawe i obiecujące możliwości biznesowe

4) Wysyłaj i odbieraj zaproszenia na spotkania Bądź aktywny, a nie reaktywny. Przeglądaj opublikowane profile uczestników i wysyłaj zaproszenia na spotkania do tych, z którymi chcesz się spotkać na wydarzeniu. Dodanie sensownej uwagi, dlaczego jesteś zainteresowany spotkaniem, zwiększy szansę, że Twoja prośba zostanie zaakceptowana. Zwykle zaakceptowane wezwania na spotkania zostaną zaplanowane automatycznie. Dzięki temu masz natychmiastowy dostęp do czasu i miejsca spotkania. Zasady rezerwacji? Każdy może wysyłać zaproszenia na spotkania do każdego Zaproszenia na nadchodzące spotkania muszą zostać zaakceptowane, aby można je było zaplanować

5) Wirtualne wydarzenie matchmakingowe Na krótko przed wydarzeniem otrzymasz e-mail z harmonogramem spotkań. W odpowiednim momencie wystarczy zalogować się do swojego profilu i wejść na spotkanie z potencjalnym partnerem do współpracy. Upewnij się, że kamera i mikrofon działają prawidłowo. Po zakończeniu spotkania po prostu „przejdź” do nowego I zostaw nam swoją opinię WSKAZÓWKA: Pobierz aplikację mobilną „b2match” (iOS / Android) na * uzyskaj dostęp do harmonogramu spotkań w telefonie komórkowym * być informowanym o zmianach w ostatniej chwili (rezerwacje, anulacje) * zarządzaj dodatkowymi spotkaniami na miejscu (wysyłaj / odbieraj / potwierdzaj prośby)

Jeśli jesteś zainteresowany rozmową ekspercką 10 czerwca 2021 r., pamiętaj, aby sprawdzić to w swojej agendzie. Kilka dni przed jego terminem otrzymasz od organizatorów link do sesji. Należy pamiętać, że tylko uczestnicy, którzy już zarejestrowali się na tej stronie, są uprawnieni do rozmowy z ekspertem.

Rozumiem