fbpx

Doradztwo prawne – formalno-prawne aspekty prowadzenia fundacji

Data dodania: 8 wrzesień 2022
Poradnik

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z subregionu kaliskiego do udziału w bezpłatnym doradztwie tematycznym dotyczącym formalno-prawnych aspektów prowadzenia fundacji.

Spotkanie odbędzie się 14. września br. w godz. 12:00-14:00 w Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.

Zakres tematyczny spotkania:

 • przepisy na podstawie których działa fundacja,
 • władze fundacji,
 • nadzór,
 • możliwe kontrole.

Zgłoszenia do udziału w doradztwie przyjmowane są za pośrednictwem poniższego formularza. Zapisy potrwają do 13. września br. W przypadku dużego zainteresowania doradztwem, Fundacja zastrzega możliwość wcześniejszego zamknięcia rekrutacji.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z treścią klauzuli informacyjnej* Więcej na temat przetwarzania danych osobowych

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących statutowych celów, w tym newslettera Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, kierowanej do mnie przez Fundację za pomocą środków komunikacji telefonicznej oraz elektronicznej w celu kontaktu bezpośredniego na podany przeze mnie powyżej e-mail, numer telefonu za pomocą elektronicznych urządzeń końcowych w tym wiadomości elektronicznej, rozmowy oraz wiadomości SMS lub MMS.

  *wymagane

  Doradztwo jest realizowane w ramach projektu „Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw
  Społecznych”.

  Projekt „Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” jest dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

  Webinarium: Jak dotrzeć do klientów w okolicy dzięki Profilowi Firmy Google?
  22 września, 2022
  Zapisz się na szkolenie
  Rozumiem