fbpx

Doradztwo dla organizacji pozarządowych z Południowej Wielkopolski

Data dodania: 8 lipiec 2022
Poradnik

Doradztwo księgowe– źródła finansowania NGO, działalność statutowa a działalność gospodarcza w organizacji

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z subregionu kaliskiego do udziału w bezpłatnym doradztwie tematycznym dotyczącym źródeł finansowania NGO oraz specyfiki działalności statutowej i działalności gospodarczej w organizacji.

15. lipca 2022

Kalisz, ul. Częstochowska 25

12:00 – 14:00

Zgłoszenia do udziału w doradztwie przyjmowane są za pośrednictwem poniższego formularza. Zapisy potrwają do 14. lipca br. W przypadku dużego zainteresowania doradztwem, Fundacja zastrzega możliwość wcześniejszego zamknięcia rekrutacji.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z treścią klauzuli informacyjnej* Więcej na temat przetwarzania danych osobowych

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących statutowych celów, w tym newslettera Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, kierowanej do mnie przez Fundację za pomocą środków komunikacji telefonicznej oraz elektronicznej w celu kontaktu bezpośredniego na podany przeze mnie powyżej e-mail, numer telefonu za pomocą elektronicznych urządzeń końcowych w tym wiadomości elektronicznej, rozmowy oraz wiadomości SMS lub MMS.

  *wymagane

  Uwaga – w spotkaniu może wziąć udział jedna osoba z danej organizacji.

  Doradztwo jest realizowane w ramach projektu „Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych”.

  Rozumiem