fbpx

Bezpłatna międzynarodowa giełda kooperacyjna online pt. “Startups going international” – 2 września 2020 r.

Data dodania: 26 sierpień 2020
Poradnik

Ośrodek Enterprise Europe Network Kalisz przy Inkubatorze Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej online pt. “Startups going international”, która odbędzie się 2 września 2020r.  Wydarzenie ma na celu nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, wymianę doświadczeń oraz zdobycie wiedzy i inspiracji do dalszego rozwoju swojej firmy.

DLA KOGO

Podczas giełdy nie ma ograniczenia branżowego. W spotkaniach wezmą udział przedsiębiorcy (startupy oraz doświadczone firmy) m.in. z Niemiec, Czech, Indii, Białorusi.

To niepowtarzalna okazja do nawiązania współpracy z firmami z wielu krajów Europy i świata bez wychodzenia z domu i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów!

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

W związku z rozwijającą się z sytuacją epidemiologiczną (corona virus) i niepewną sytuację na całym świecie, spotkania będą zorganizowane w formule on-line, przed ekranem własnego komputera.

KOSZTY

Udział w wydarzeniu jest  bezpłatny.

JAK TO DZIAŁA

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na  (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć spotkania.
  • W dniu 2 września 2020 r. odbędą się umówione spotkania b2b w formule on-line. Każde spotkanie potrwa 15 minut.

WAŻNE TERMINY

  • Rejestracji należy dokonać do 31 sierpnia 2020 r.

Zarejestruj się już dziś i znajdź swojego potencjalnego partnera biznesowego!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
Ośrodek Enterprise Europe Network
tel. 576 800 255 lub 576 700 155
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl

Rozumiem