fbpx
zdjęcie wewnątrz restauracji w widokiem na jezioro

Inwestycja A 1.2.1 dla firm z branży HoReCa dotkniętych skutkami pandemii Covid-19

Data dodania: 7 luty 2024
Poradnik

WAŻNY Komunikat dla MŚPFundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości pragnie poinformować, że nie świadczy
usług doradztwa ani pośrednictwa w procesie składania przez przedsiębiorców
wniosków o dofinansowanie w ramach planowanego naboru A1.2.1 KPO.
Podkreślamy, że:

Nie przygotowujemy wniosków 
dla MŚP o dofinansowanie.

Nie współpracujemy z żadnym podmiotem w zakresie przygotowania takich wniosków.Nie rekomendujemy żadnych konkretnych podmiotów doradczych ani nie jesteśmy z nimi w żaden sposób powiązani.Nie ponosimy odpowiedzialności za działania ani informacje przekazywane przez firmy doradcze przygotowujące wnioski.

Zalecamy ostrożność i dokładną weryfikację informacji otrzymywanych od firm doradczych.
Nieuczciwe praktyki, w tym posługiwanie się nieprawdziwymi informacjami w celu zachęcenia do współpracy, są niestety obecne na rynku.

Wiarygodnym źródłem informacji na temat dofinansowań są oficjalne komunikaty na stronach internetowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz wybranych Operatorów.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony oraz strony PARP, aby być na bieżąco z aktualnymi i rzetelnymi informacjami dotyczącymi dostępnych programów wsparcia.


Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) wyłoniła już pięciu operatorów inwestycji A 1.2.1 realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, którzy wspomogą w formie dotacji firmy z branży HoReCa (sektory hotelarski, gastronomiczny, turystyczny i kulturowy) dotknięte negatywnymi skutkami
pandemii Covid-19.

Zostaliśmy wybrani jako operator środków dla Regionu 5 obejmującego województwa:
dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie
.

OperatorTytuł projektuKwota wsparcia
Fundacja Kaliski Inkubator PrzedsiębiorczościWsparcie finansowe przedsięwzięć MŚP podmiotom z branż hotelarstwa, gastronomii, turystyki i kultury w drodze dotacji w ramach inwestycji A 1.2.1 KPO dla podmiotów MŚP z regionu nr 5 obejmującego województwa dolnośląskie, lubuskie i wielkopolskie.232 327 809,91 PLN

Wszelkie informacje na temat projektu będą publikowane na bieżąco na stronie Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości po zatwierdzeniu ich przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Dodatkowo zachęcamy do polubienia  naszych profili społecznościowych oraz subskrypcji  Newsletteru, aby być na bieżąco z wszystkimi  informacjami o ewentualnych naborach:

Rozumiem