fbpx

Wykorzystaj spotkania B2B podczas Sympozjum ISEO 2022 do zdobycia Międzynarodowych kontaktów biznesowych!

W ramach 52 International Symposium on Essential Oils ISEO 2022 ośrodek Enterprise Europe Network działający we Wrocławskim Centrum Transferu Technologii Akademii Górniczo-Hutniczej we Wrocławiu organizuje spotkania B2B mające na celu znalezienie partnerów do potencjalnej współpracy na rynkach zagranicznych.

Spotkania ISEO B2B odbędą się jako wydarzenie hybrydowe – uczestnicy mogą wybrać spotkania fizyczne, spotkania online lub obie formy.

Spotkania stacjonarne odbędą się w miejscu ISEO Symposium on Essential Oils we Wrocławiu w dniu 5 września 2022 r.
Spotkania online odbędą się 5 września 2022 roku za pośrednictwem platformy Clickmeeting.

Dla kogo?

Spotkania dedykowane są podmiotom z różnych krajów reprezentującym branże: rolno-spożywczą, farmaceutyczną, kosmetyczną, chemii gospodarczej, środków czystości:

  • producenci /dostawcy surowców;
  • producenci/producentki farmaceutyków, suplementów diety, żywności, kosmetyków, chemii gospodarczej i środków czystości;
  • dystrybutorzy, sprzedawcy detaliczni, agenci
  • usługi
  • instytucje naukowe i jednostki badawczo-rozwojowe.

Co to jest giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych, ok. 15-minutowych spotkań pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów.
Jak to działa?

Rejestracja: 10 lipca 2022 – 28 sierpnia 2022 r.

Uczestnicy spotkań B2B rejestrują się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego online tutaj:

(!) W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcemy nawiązać. Szczegółowy opis profilu działalności jest niezwykle ważny, gdyż zwiększa szansę na umówienie spotkań B2B z innymi uczestnikami. Im szybciej zostanie dokonana rejestracja, tym więcej zagranicznych partnerów będzie mogło zapoznać się z ofertą Państwa firmy. Po zatwierdzeniu profilu przez organizatora pojawia się on w katalogu online, z którego można wybrać firmy, z którymi chciałoby się spotkać.
Wybierz swoje spotkania dwustronne: 29 sierpnia 2022 – 1 września 2022 r.

Wyślij prośby o spotkanie do tych firm/osób, z którymi chcesz się spotkać.


Sprawdź każdą przychodzącą prośbę o spotkanie poprzez e-mail.


Po wysłaniu, prośba o spotkanie zostanie zarejestrowana jako zaakceptowana przez obie strony i spotkanie zostanie zaplanowane w agendzie.

Na kilka dni przed rozpoczęciem spotkań B2B otrzymasz osobisty harmonogram spotkań, który będzie widoczny również na koncie firmy.

Wydarzenie B2B: 5 września 2022 r.

Spotkania B2B będą organizowane w formie hybrydowej: możesz odbyć spotkania dwustronne z uczestnikami obecnymi w miejscu wydarzenia lub możesz odbyć spotkania dwustronne online z innymi uczestnikami. Spotkania online będą odbywały się na platformie Clickmeeting.

Dlaczego warto wziąć udział w ISEO B2B?

Spotkania B2B to możliwość pozyskania nowych partnerów biznesowych, nowych kanałów dystrybucji, nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań, partnerów do badań i wspólnych projektów badawczo-rozwojowych oraz możliwość poznania trendów w branży kosmetycznej, agrospożywczej, farmaceutycznej, chemii gospodarczej i czystości.

Udział w giełdzie kooperacyjnej B2B ISEO jest bezpłatny.


Kontakt:

Anna Pytel, e-mail: anna.pytel@pwr.edu.pl; tel: +48 320 4186
Agnieszka Turyńska, e-mail: agnieszka.turynska@per.edi.pl; telefon: +48 320 4187

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii
ul. Smoluchowskiego 48, 50-372 Wrocław, Polska

Rozumiem